Budaörsi játék webáruház raktáros kollégát keres

Gyerekajandek.hu webáruházunk lelkes csapata budaörsi munkavégzéssel, mielőbbi kezdéssel főállású raktáros kollégát keres.

Munkaidő 8-16 óra között. Szezonban, rendelésszámtól függően hétvégi munkavégzés is van.

Olyan jelöltek jelentkezését várjuk, akik szeretnének egy jó csapat részévé válni és szeretnének velük együtt dolgozni.

A munkavégzés Budaörsön, a Fashion Trend Centerben, raktárunkban történik.

Feladatok

  • Webáruházba beérkező megrendelések összekészítése, ellenőrzése, szállításra megfelelő csomagolása.
  • Beérkező áruk fogadása, tételes ellenőrzése. Raktárban pakolás, rendszerezés.

Elvárások

  • Saját magára és munkájára igényes, önálló, precíz és gyors munkavégzésű fiatal.
  • Alap számítógépes ismeretek.
  • Középfokú iskolai végzettség.

Előnyök

  • Budaörs vagy Budaörs környéki lakóhely.
  • Pár éves munkatapasztalat.
  • Akár pályakezdő jelentkezését is várjuk, amennyiben agilisnek érzi magát ahhoz, hogy gyorsan tanul.

Amit kínálunk

  • Hosszútávú, stabil munkahely, jó csapat és légkör.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!