Felszolgáló,-pultos állás Budaörsön

Punto Trade Kft.
Budaörs
Nettó 250 000 Ft - 400 000 Ft / Hónap
2021. 05. 03.

Mi egy lassan 10 éve működő, jól menő Olasz vonalat képviselő Cukrászda&Bistro&Pizzéria vagyunk.

Budaörsön 1 éve nyitott új üzletünkbe keressük hosszútávra csapatunk lelkes kollégáit.

Feladatok

  • asztalfoglalások kezelése, vendégek fogadása
  • vendégek udvarias és precíz rendelésének felvétele, leadása és kiszolgálása
  • saját munkaterületének rendbentartasa, tisztítása, feltöltése
  • beérkező rendelése elkészítése a lehető legmagasabb minőségben, és gyorsasággal
  • vendégek pultnál való kiszolgálása, rendelésének elkészítése
  • tortarendelések felvétele, telefon kezelése, sütemények csomagolása
  • pult folyamatos töltése, rendbentartása, tisztítása, takarítása

Elvárások

  • Minden munkavállalónktól, parterünktől a maximális elhivatotságot várjuk el, szakmai tapasztalat előnyt jelent, de ez nálunk nem hiányosság, szimplán fejlesztendő terület.
  • Életvidám, jókedvű csapatmunka kiépítése és megtartása a fő célunk.
  • Szeresd amit csinálsz és ezt látszódjon is a munkádon.

"Minden nap nem lehet jó, de minden napban van valami, ami jó"

Előnyök

  • Ha már dolgoztál hasonló területen
  • Nem csak isteni, de szép kávékat tudsz elkészíteni
  • Már pörgetett tálcán a levegőben viszed ki a rendeléseket
  • Felszolgálásban, pultban már legalább fél évet eltöltöttél -de ez nem feltétele, annak hogy jelentkezz- ha többet, az sem baj

Amit kínálunk

  • felejtehetlen napokat pörgésben és nevetésben
  • forgalmas helyen való tapasztalatszerzést, szakmai fejlődést
  • versenyképes fizetést
  • heti 3-5 napos munkavégzést
  • eklektikus, rendszeres beosztást
  • egyszeri főétkezést, kávét

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 4 óra
  • Időszakos munka

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!