Pályakezdő irodai asszisztenst keresünk alap szintű angol nyelvtudással Budaörsön

Az Ardiente Csempeház a budaörsi Ipari Parkba pályakezdő irodai asszisztenst keres közép szintű angol társalgási nyelvtudással.

Munkaidő hétköznap: 8:00-16:30.

Az önéletrajzokat és a jelentkezéseket az oldalon keresztül várjuk.

Feladatok

  • irodai asszisztensi feladatok elvégzése

Elvárások

  • Elvárás a levelező rendszerek, a Word, az Outlook és az Excel programok egyszerű felhasználói szintű ismerete.
  • pontosság
  • hatékonyság
  • gyorsaság
  • tanulási képesség

Előnyök

  • Nyelvvizsga és gyakorlat előny, de nem szükségesek.

Amit kínálunk

  • A bérezésen felül munkába járást fizetjük.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott