Élelmiszeripari segédmunkás munkatársat keresünk budaörsi tejipari üzemünkbe

NBD Management Services Kft.
Budaörs
Nettó 250 000 Ft - 300 000 Ft / Hónap
2021. 05. 25.

Élelmiszeripari segédmunkás munkatársat keresünk budaörsi tejipari üzemünkbe.

Feladatok

  • Tejtermék gyártással kapcsolatos feladatok ellátása:
  • a beérkező alapanyagok mennyiségi, minőségi átvétele;
  • alapanyag tisztítása, fölözése, zsírtartalom beállítása szükség szerint;
  • tej hőkezelése (pasztőrözése, hűtése), homogénezése szükség szerint;
  • paraméterek beállítása;
  • Görög típusú grill sajt gyártása, sajttej kezelése, beoltása, alvadék feldolgozása, sajt érlelése;
  • késztermékek csomagolása, tárolása;
  • minőségbiztosítási feladatok elvégzése, betartása – és betartatása;
  • technológiai és higiéniai előírások betartása – és betartatása;
  • leltárfelvétel támogatása és vagy felügyelete beosztástól függően;
  • tisztítási, fertőtlenítési munkák elvégzése;
  • egyszerűbb karbantartási munkák ellátása.

Elvárások

  • Élelmiszergyártás szakterületen szerzett többéves munkatapasztalat,
  • Precíz és jó minőségű munka végzése,
  • Gyakorlatias gondolkodás, jó problémamegoldó képesség,
  • Önállóan és csapatban is felelősségteljes munkavégzés.

Előnyök

  • Több év releváns szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelmet
  • Fejlődési lehetőséget
  • Hosszútávú munkalehetőséget
  • Jó munkahelyi légkör egy, dinamikus csapatban

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott