Pénztáros - vevőszolgálati munkatársat keresünk Budaörsön

A mi sztorink:

Az első bolt nyitásakor az volt az álmunk, hogy egy olyan nyugat-európai színvonalú műszaki kereskedelmi hálózatot hozzunk létre, ahol a vásárlók és munkavállalók egyaránt jól érezhetik magukat.

1997 óta minden nap elhivatottan dolgozunk azért, hogy elsők maradjunk a műszaki cikkek piacán…és mi a Te sztorid?

Pénztáros-vevőszolgálati munkatárs

Feladatok

A legfontosabb feladataid lesznek:

  • vásárlóink szakszerű kiszolgálása és az ő elégedettségük növelése
  • pénztári szolgáltatásainak magas színvonalú teljesítése (pontos pénzkezelés, pénztárgép szakszerű kezelése, számlák kiállítása, bank-és hitelkártya kezelés)
  • prémium szolgáltatásaink értékesítése , ajánlása és adminisztrációja
  • vásárlás után garancia érvényesítése, igény szerint a termék visszavételezése
  • a vásárlóktól szervizelésre átvett termékek szakszerű kezelése — kapcsolattartása vásárlóinkkal, szállítóinkkal és szervizközpontokkal

Elvárások

Jelentkezz hozzánk, ha minél több igaz Rád az alábbiakból:

  • szeretsz élményt szerezni a vásárlóknak
  • érdekel a vásárlók igényeinek felfedezése
  • vonz az értékesítés világa
  • érdekel a pénzügy és a számok világa,
  • kedves és jófej vagy, aki szeretne hasonló és segítőkész kollégák között dolgozni

Amit kínálunk

Azért jó hozzánk tartozni, mert:

  • egy sikeres, biztos, stabil munkahely vagyunk,
  • a munkaidő kiszámítható és előre tervezhető,
  • olyan kollégákkal dolgozunk együtt, akiktől minden támogatást megkapunk,
  • tudjuk, hogy értéket teremtünk vásárlóink és kollégáink számára,
  • optimisták és szenvedélyesek vagyunk,
  • minden esélyt megadunk Neked, hogy nálunk megtaláld önmagad.

Írjuk együtt karriered történetét!

Munkavégzés helye: 2040 Budaörs, Petőfi Sándor utca 64.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott