Chef / üzletvezető álláslehetőség Budaörsön

Prizma-Junior Zrt.
Budaörs
Nettó 280 000 Ft / Hónap
2022. 01. 26.

Magyarország egyik legnagyobb közétkeztetéssel és munkahelyi étkeztetéssel foglalkozó vállalkozása a Prizma cégcsoport új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

CHEF / Üzletvezető

Munkavégzés helye:

  • Budaörsi telephely

Munkarend, munkaidő:

  • Hétfőtől péntekig tartó munkarend,
  • Reggel 05:30 és délután 14:00 közötti munkavégzés, rugalmas.

Feladatok

  • Személyzeti létszám optimális kihasználása, szervezése,
  • Beszerzések, árurendelés, áruátvétel
  • Napi választék kialakítása,
  • Operatív részvétel a konyhai és éttermi folyamatokban (termelés, kassza)
  • Munkafolyamatok ellenőrzése,
  • Gazdaságos működés fenntartása, munkafolyamatok optimalizálása,
  • Kapcsolattartás a vendégekkel, központtal,
  • Rendezvények szervezése, bonyolítása,
  • Havi leltár készítése,
  • HACCP rendszer alkalmazása,
  • Riportok készítése,
  • Ünnepek, jeles alkalmak nyilvántartása, az azokat megelőző előkészületek koordinálása.

Elvárások

  • Szakács végzettség; minimum középfokú végzettség
  • Minimum 5 év releváns vezetői tapasztalat;
  • Éttermi software-ek ismerete felhasználói szinten
  • Gasztronómiai trendek, ételek ismerete;
  • Elhivatottság, stressz tűrő képesség;
  • Felelősségteljes, pontos és önálló munkavégzés;
  • Jó kommunikációs készség,
  • Együttműködő képesség, csapatszellem.

Előnyök

  • Felsőfokú szakirányú végzettség,
  • idegen nyelv (angol) ismerete.

Amit kínálunk

  • Korrekt munkafeltételek;
  • Kihívás és szakmai tapasztalat szerzés;
  • Versenyképes jövedelem;
  • Ingyenes céges buszhasználat;
  • Stabil, hosszútávú, biztos munkahely;
  • Vidéki bejárás támogatás;
  • Ingyenes munkavállalói étkezés;
  • Céges csapatépítő rendezvények, mert számunkra fontos a kikapcsolódás is.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott
  • Közép vezető