Alapanyag előkészítő állás Budaörsön, tapasztalat nem szükséges

Apollo Zuhanykabin Kft.
Budaörs
Nettó 300 000 Ft - 380 000 Ft / Hónap
2022. 05. 12.

Cégünk ipari felhasználásra gyárt zuhanykabinokat, mosdókat.

Alacsony létszámmal, vidám, fiatalos csapattal dolgozunk.

Feladatok

  • Alapanyagok (alumínium profilok, OSB és acryl táblák) mértre szabása, fúrása
  • Alkatrészcsomagok összeállítása
  • Elkészült áru csomagolása, szállításra való előkészítése
  • Acryl lapok vákuumformázása(előzetes tapasztalat nem szükséges, 2 nap alatt betanulható)
  • Leformázott elemek üvegszálszórása (opcionális)
  • Bár gyári munkáról van szó és a folyamatok ismétlődnek, ennek ellenére a munka változatos, mivel naponta 3-4 munkafolyamatot kell végezni

Elvárások

  • Átlalános szerszámismeret és kezelés
  • Precíz munkavégzés
  • Csapatmunka erősítése
  • Munkafolyamatok gyors elsajátítása
  • Hosszútávú munkakapcsolat kiépítése
  • A csapat általános jókedvének további erősítése

Előnyök

  • Asztalos munkában szerzett tapasztalat nagy előny!  Az adott területen, vagy kád, jakuzzi gyártásban esetleg festékszóróval szerzett tapasztalat szintén előny, de nem szükséges.Kérlek a jelentkezésben az ide vágó szakmai tapasztalatod mindenféleképpen tüntesd fel!

Amit kínálunk

Munkaidő: 6:00-14:30, de tudunk alkalmazkodni az igényedihez.

Jelenleg 4 főből áll csapatunk és további 2 új tagra van szükségünk. Telephelyünk inkább hasonlít egy műhelyre, mint egy klasszikus értelemben vett gyárra, de a profi mérnöki tervezésnek köszönhetően alacsony létszámmal is tudunk nagy eredményeket elérni. Termékeink 20 éve a piacon vannak és nagy népszerűségnek örvendenek. Innovációinknak és monopol helyzetünknek köszönhetően biztos és meghatározó szereplője vagyunk piacunknak.

Bejelentett 8 órás munka

Bérezés nettó 1.800 Ft-2.500 Ft között érhető el a szakmai tapasztalattól és az elért eredményektől függően.

Kezdő fizetés: nettó 300.000 Ft

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott