Szakács munkalehetőség Budaörsön

BUDAÖRS - állandó szakácsot keresünk magánházhoz főzési feladatok ellátására. (reggeli és ebéd készítés 4-6 fő részére)

Munkaidő: Hétfőtől Péntekig 6-12 vagy 7-13 óráig

Feladat: Egészséges, változatos étrend biztosítása.

Bérezés megegyezés szerint + bejárás támogatás.

Várjuk rövid bemutatkozó levelét a "Jelentkezem" gombra kattintva vagy küldje el telefonszámát üzenetben és 48 órán belül jelentkezünk!

Feladatok

  • Kizárólag főzési feladatok ellátása.

Elvárások

  • Szakirányú végzettség, hasonló munkakörben szerzett gyakorlat.
  • Gépkocsi a bejáráshoz - üzemanyag térítés biztosított.

Előnyök

  • Referencia személy megadása.

Amit kínálunk

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség.
  • Kiemelt bérezés.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott