Épületkarbantartó munkalehetőség Budaörsön

Ingatlanfejlesztéssel foglalkozó partnercégünkhöz hosszú távra keresünk új munkatársat ingatlanüzemeltetési területre. Céljuk, hogy meglévő ingatlanjaik folyamatos szakszerű karbantartásban részesüljenek minden területen. Jelenlegi csapatukba keresünk, olyan elkötelezett ezermestert, aki nem riad meg az új kihívásoktól, a kinti munkavégzéstől, képes csapatban dolgozni, továbbá, akit támogatni tudnak a folyamatos fejlődésben. A munkavégzés elsősorban a budaörsi telephelyükön történik, Budapest 11. kerületének peremhatárán, amely BKK járatokkal is könnyedén megközelíthető.

Feladatok

  • Tervszerű megelőző karbantartás keretében végzett napi, heti szintű feladatok, ellenőrzések (épületgépészeti berendezések, csapok, lefolyók, bojlerek, kazánok, radiátorok, burkolatok, alap asztalos és vasipari), munkák elvégzése több helyszínen is,
  • Meglévő épületek kisebb átalakítási (festő, kőműves, burkolási, lakatos, asztalos) munkáinak elvégzése vagy segítése,
  • Zöldfelület rendezési feladatok (fűnyírás, metszések, ültetések, egyéb kerti- és terepmunkák),
  • Meglévő szerszám és géppark szakszerű kezelése, karbantartása, raktározása, havi leltározása,
  • Anyagmozgatás.

Elvárások

  • Minimum 1-3 éves építőipari vagy szakipari tapasztalat,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Szakirányú végzettség (víz-, gázvezeték szerelő, festő, kőműves, hidegburkoló, lakatos, asztalos), vagy benne igazolhatóan eltöltött gyakorlati idő,
  • Pontos, precíz, igényes munkavégzés, megfelelő kommunikáció,
  • Csapatjátékos,
  • Büntetlen előélet.

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, bejelentett munkaviszony,
  • Fix bérezés,
  • Fizetett szabadság,
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök és felszerelés biztosítása,
  • Változatos feladatok.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!