Budaörsi cukrászdánkban pultos - felszolgáló állás

Prémium Desszert Kft.
Budaörs
Nettó 1 500 Ft - 1 800 Ft / Óra
2023. 04. 24.

Budaörsi cukrászdánkba keresünk fiatal, mosolygós hölgy munkatársakat teljes vagy részmunkaidőben, azonnali kezdéssel, pultos-felszolgáló munkakörben!

Munkaidő: napi 8 óra (11:00-19:00), heti 5 munkanap, havi fix beosztással.

Munkabér: próbaidő alatt nettó 1500 Ft/óra + borravaló.

Munkavégzés helye: Budaörs, Felsőhatár utca 1.

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed pozíciónk iránt, várjuk fényképes önéletrajzodat "Felszolgáló-Budaörs" megjelöléssel a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • a bolti vásárlók kiszolgálása,
  • pult felkészítése és tisztántartása,
  • a pénztárgép pontos és precíz kezelése,
  • kávék és üdítők készítése,
  • rendelések felvétele, összekészítése.

Elvárások

  • rendelkezel vendéglátásban szerzett tapasztalattal (minimum 1-2 év),
  • szeretsz és tudsz is csapatban dolgozni, de az önálló munkavégzés sem okoz gondot.
  • van barista képzettséged/gyakorlatod,
  • szereted a pörgést, nyitott vagy és lelkes.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Diákmunka

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!