Szerviztechnikus állás Budaörsön

Asura Project Support Zrt.
Budaörs
Bruttó 680 000 Ft - 750 000 Ft / Hónap
2024. 01. 31.

Az Asura Project Support Zrt az Asura csoport tervezéssel, project menedzsmenttel, kivitelezéssel, raktározással és üzemeltetéssel foglalkozó vállalata.

Az Asura csoport világszerte aktív, kiemelt jelentőségű piacunk az Egyesült Államok, stratégiai partnereinken keresztül pedig számos projektben jelen vagyunk Európa és Ázsia több országában. Röviden, ha nálunk dolgozol, itthon teremtesz külföldi trendeket.

Egyre bővülő budaörsi irodánkba keresünk szervíztechnikus munkakörbe új kollégát az alábbi feladatok ellátására:

Feladatok

  • A meglévő rendszerek karbantartása, szervizelése, bővítése, hiba elhárítása.
  • Új kamerarendszerek telepítése.
  • A karbantartási munkálatok megkezdése előtt információ gyűjtése a megfigyelő rendszer üzemeltetőjétől a használat során felmerült tapasztalatokról és hibajelenségekről.

Elvárások

  • Gyakorlat kamerás megfigyelőrendszerek telepítésében.
  • Precíz, pontos és igényes, önálló munkavégzés.
  • Műszaki beállítottság, érzék az elektronika világához.
  • Igény a fejlődésre, új technológiák megismerésére, elsajátítására.
  • “B” kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat.

A munkavégzés helye országosan, több helyszínen, de budapesti székhellyel.

Előnyök

  • Szakirányú végzettség biztonságtechnikai területen.
  • Tapasztalat erősáramú villamossági területen.
  • Tapasztalat IT és kommunikációs területen.
  • Legalább alapfokú angol és/vagy német nyelvismeret (szóban és írásban).
  • Hidraulikus szerelőkosaras gépjármű kezelésére vonatkozó jogosítvány.

Amit kínálunk

  • Irodai és terepi munkavégzés váltásban, előzetes és flexibilis beosztás szerint.
  • A munkavégzéshez szükséges infrastruktúrát cégünk biztosítja.
  • Versenyképes alapbér és teljesítményarányos alapbéren felüli bónusz.
  • Teljes állású, határozatlan idejű munkaszerződés.
  • Céges járművet.
  • Megfelelő munkaruhát.
  • Céges mobiltelefont.
  • IT eszközöket.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott