Pénzügyi munkatársat keresünk a SARANTIS Hungary Kft. budaörsi székhelyére

SARANTIS Hungary Kft az FMCG szektorban tevékenykedő vezető cégek egyike, meghatározó márkákkal és számos európai országbani jelenléttel, jelenleg magyarországi leányvállalatához keres pénzügyi munkatársat budaörsi székhelyére.

Feladatok

  • Vevői folyószámlák egyeztetése, kintlévőségek kezelése
  • Kereskedelmi szállító számlák nyilvántartása, igazoltatása, könyvelése
  • Banki utalások előkészítése, utalás lebonyolításában részvétel
  • Bank, pénztár könyvelése
  • Együttműködés a társosztályokkal
  • Havi zárási teendőkben részvétel
  • Belső riportok készítése
  • Egyéb pénzügyi ad-hoc tevékenység

Elvárások

  • Legalább 1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Megbízhatóság, logikus gondolkodás
  • Középfokú végzettség
  • Excel és Word felhasználó szintű ismerete

Előnyök

  • Könyvelői / számviteli területen szerzett végzettség
  • SAP ismeret
  • Angol középfokú nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Azonnali munkakezdés
  • Stabil és folyamatosan növekedő céges háttér
  • Versenyképes fizetés és juttatások

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!