Kereskedelem, értékesítés

Budaörsi gyermek-lakberendezési márkaboltba keresünk eladó munkatársat

Munkavégzés helye: Budaörs
2018. 03. 20. 12:49

MÁRKABOLTI ELADÓT KERESÜNK

A Faktum Gyermeklakberendezési Kft. budaörsi üzletébe keressük munkatársunkat.

Cégünk stabil alapokkal rendelkezik, 24 éve piaci szereplő gyermek- és ifjúsági bútorok, valamint lakberendezési termékek forgalmazása terén.
Tevékenységünk fókuszában a gondoskodás és a harmóniára törekvés a legfontosabb, így segítve a szülőknek varázslatos világot teremteni a baba- és gyermekszobákban.

Feladataid:

  • A betérő érdeklődők igényeinek felmérése, termékeink értékesítése
  • Napi adminisztrációs feladatok pontos elvégzése
  • A beérkező áruk bevételezése, megrendelések kezelése és kiadása
  • Az üzlettér igényes rendben tartása
  • A bemutatószobák stílusos berendezése

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség nem feltétel, de előnyt jelent
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Precíz munkavégzés, felelősségteljes hozzáállás a munkához
  • Megbízhatóság, képesség az önálló munkavégzésre

Amit kínálunk:

  • Alapos betanulás folyamatos munkatársi segítséggel, fokozatos felelősségvállalással
  • Családias cégkultúra, megbecsült munkatársak
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Biztos kereset

Várjuk jelentkezésedet az iroda@faktumbutor.hu e-mail címen!