Eladó munkatársat keresünk a budaörsi óra-és ékszerüzletünkbe

Munkavégzés helye: Budaörs
Fizetés: Nettó 140000 - 160000 / Hónap
2018. 05. 11. 09:40

Syam Silver Óra- és Ékszerüzlet

Eladó munkatársat keresünk a budaörsi Auchanban található Syam Silver ékszerüzletünkbe

Feladatok:

  • Vevők szakszerű kiszolgálása
  • E-mailek kiküldése
  • Üzlethelyiség tisztán tartása
  • Árukészlet pontos nyilvántartása

Elvárások:

  • Kedves, mosolygós, ápolt, rendszerető, talpraesett

  • Kereskedelmi végzettség illetve tapasztalat előnyt jelent, de nem feltétel!

Munkavégzés helye: 2040 Budaörs, Auchan Korzó, Sport utca 2-4.

Munkába lépés ideje: Azonnal

Fizetés: Nettó 140.000.-160.000. Ft

Jelentkezni az alábbi e-mail címen lehet fényképes önéletrajz kíséretében: munka.syamsilver@gmail.com